Uvažujete o plovoucí vinylové podlaze?

Nebo raději dáte přednost linoleu či laminu?

Chcete hezkou podlahu, kterou Vám položí profesionálové?

 

Volba podlahy není jen věcí praktickou, rovněž estetickou. Její výběr může dokonale doplnit celkový vzhled a styl interiéru, nebo naopak zničit všechno, čeho jste chtěli ve své domácnosti či jakékoli stavbě dosáhnout. S nadsázkou se dá říct, že při výběru nové podlahy vstupujete do pomyslného labyrintu nejrůznějších druhů, typů, materiálů, ve kterém vás navíc čekají odbočky v podobě bohatých dekorů a rozličného designu. Využijte naší široké nabídky produktů a služeb.​ Jsme připraveni Vás kdykoliv vyslechnout a navrhnout řešení přesně dle vašich představ. V případě zájmu se postaráme i o odbornou pokládku vámi vybrané podlahy. Zavolejte nám, rádi pro vás připravíme tu nejvýhodnější nabídku na míru.

PROVÁDÍME UCELENÝ SERVIS PODLAHÁŘSKÝCH SLUŽEB:

  • DODÁVKY PODLAH A PŘÍSLUŠENSTVÍ
  • ODBORNÁ POKLÁDKA
  • POSKYTUJEME SERVISNÍ SLUŽBY NA VŠECHNY DRUHY NABÍZENÝCH PODLAH
  • PORADENSTVÍ V OBLASTI PODLAHÁŘSTVÍ

VINYLOVÉ PODLAHY

Vinylové podlahy patří k novinkám na českém trhu s podlahovými krytinami. Vzrůstající zájem o tradiční materiály vynesl do popředí pružné vinylové podlahy a podlahy z měkčeného PVC, které se svými vynikajícími vlastnostmi doplňují nabídku podlahových krytin. Vinylové podlahy jsou obecně odolnější než laminátové podlahy (v případě odolnosti otěru), jednodušeji se pokládají a práce s nimi je snazší a čistější. Zároveň jsou vhodné do všech interiérů.

LAMINÁTOVÉ PODLAHY

Laminátové podlahy představují cenově dostupnější alternativu, jak nahradit dřevěné podlahy. Laminát patří mezi moderní materiály, které vykazují skvělé vlastnosti z pohledu odolnosti, barevné a tvarové stálosti a věrné imitace pravého dřeva. Díky kvalitě, kterou laminátové podlahy nabízí, jsou ideálním materiálem prakticky do všech interiérů.

DŘEVĚNÉ PODLAHY

Dřevěné podlahy jsou velmi oblíbeným prvkem využívaným v bytovém a interiérovém designu. Přízeň designérů a zákazníků si získaly především díky svým jedinečným vlastnostem, jako je dlouhá životnost, vysoká odolnost a nadčasový přírodní vzhled.

PVC

Podlahová krytina PVC patří k nejvyhledávanějšímu zboží v oblasti podlahářského sortimentu. Velká šíře vzorů, cenová dostupnost, snadná pokládka, výborné užitné vlastnosti, dlouhá životnost

VINYLOVÁ PODLAHA NEMO

Pro objednání a skladové zásoby pište na email dkp.boskovice@seznam.cz nebo volejte tel +420 733 601 156 nebo +420 734 707 480

VINYL NOVÉ GENERACE RIGID SPC VINYL FLOOR